Батьківщина: ДФІ встановила, що при будівництві вертодрому в Пекарях було допущено порушень на 6,2 млн. грн.

Батьківщина: ДФІ встановила, що при будівництві вертодрому в Пекарях було допущено порушень на 6,2 млн. грн.Державна фінансова інспекція встановила, що при будівництві гелікоптерного майданчика в с. Пекарі Канівського району було допущено порушень на суму 6,2 млн. грн.
Про це Державна фінансова інспекція повідомила народного депутата України (фракція «Батьківщина») Олександра Бригинця у відповідь на його звернення.
Загалом при будівництві об’єкта було здійснено порушень на 6,2 млн. грн., у тому числі державі було завдано збитків на суму 1,3 млн. грн. Крім того, на суму 4,9 млн. грн. завдано збитків за рахунок здійснення оплати за роботи, які документально не підтверджено.
«Мільйони, які витрачені на неіснуючі роботи - а саме так треба розуміти евфемізм Державної фінансової інспекції, яка говорить про роботи, які документально не підтверджені - свідчать про «бєспрєдєл» влади, яка навіть формально не турбується про те, що їй доведеться в майбутньому відповідати з а незаконні дії, зроблені вчора. Невже влада розраховує на вічне правління?», - дивується О.Бригинець.
Нардеп навів приклад, як кілька років тому директора одного із музеїв ледве не відправили за ґрати за неправильно оформлені витрати на музей розміром у кілька тисяч гривень, а один із музеїв ледве не виселили із займаного приміщення тільки тому, що в бюджет не було заплачено кілька тисяч гривень оренди з того ж таки бюджету. «Сьогодні ж близькі до Януковича «господарники» і «поліпшувачі» крадуть мільйонами і це їм майже сходить із рук», - обурений О.Бригинець.
Нардеп звернувся до Генпрокуратури з проханням вжити належних заходів щодо притягнення до відповідальності винних, які здійснили порушення при будівництві гелікоптерного майданчика та інших об’єктів, що будувалися до «Євро-2012».
15.05.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter