Працівники черкаського оборонного підприємства намагалися незаконно вивезти в Росію військові прилади

Працівники черкаського оборонного підприємства намагалися незаконно вивезти в Росію військові прилади   Як інформують у прес-службі Черкаської ОДА, в Черкаській області співробітники Служби безпеки України викрили факт міжнародного переміщення товарів військового призначення з порушенням порядку здійснення державного контролю.
Як повідомляють в управлінні СБУ в Черкаській області, встановлено, що в 2012 році на Черкащині працівники одного з підприємств оборонно-промислового комплексу Черкащини надали для митного оформлення документи, відповідно до яких товар, що експортували замовникам до Росії, мав цивільне використання.
За ініціативи СБУ фахівцями Міністерства оборони України було проведено експертизу, в результаті якої встановлено, що насправді прилади мають військове призначення. Отже, переміщення товару за межі України було здійснено з порушенням правил порядку міжнародних передач, що підлягають державному експортному контролю.
Слідчими Управління СБУ розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.333 (порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.
Слідство триває.
13.05.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter