Суддя Соснівського райсуду, який 8 травня випустив під заставу черкаського зарізяку, вже має догану від Вищої кваліфкомісії суддів

Суддя Соснівського райсуду, який 8 травня випустив під заставу черкаського зарізяку, вже має догану від Вищої кваліфкомісії суддівКілька народних депутатів від «Батьківщини» готують звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з вимогою дати оцінку кваліфікації судді Соснівського районного суду Валерія Чепурного, який 8 травня під заставу у 95 тисяч гривень випустив з-під варти людину, яка увечері 7 травня просто неба завдала удара ножем депутат Черкаської районної ради від «Батьківщини» Олександру Яценку. Про це Провінції повідомило джерело в черкаській «Батьківщині».
Напад стався біля кафе "Оскар", навпроти приміщення колишньої Сосновської райради, увечері 7 травня. За даними нашого співрозмовника, свідками різанини стали близько 50 осіб, зокрема, 2 депутати обласної ради від «Батьківщини».
- Більше того, Яценка вдарили ножем на очах трьох міліціонерів, які стояли неподалік, - розповідає джерело.
Стан пораненого депутата – важкий.
- Були сьогодні в лікарні, - розповідає представник «Батьківщини». – Олександр лежить з трубкою в животі. Крізь біль посміхається: «Скільки ще депутатів від «Батьківщини» треба закидати гранатами та порізати ножами, щоб правоохоронні органи затримали бандитів?».
До речі, суддя Чепурний вже потрапляв у поле зору Вищої кваліфкомісії суддів. 18 січня 2012 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України вирішила відкрити дисциплінарне провадження стосовно судді Соснівського районного суду Чепурного Валерія Петровича. 24 травня 2012 року до Чепурного було застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді догани.
- Ми вважаємо, що напад на Олександра Яценка – справа не кримінальна, а політична, - заявив «Провінції» представник «Батьківщини». – Цікаво, під яку б заставу суддя Чепурний відпустив людину, яка -не дай Боже, звісно - вдарила б ножем його родича? За 95 тисяч чи більше?
10.05.2013 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter