У лісі під Черкасами міліція зупинила водія, який намагався "утилізувати" 4 тонни відходів після забою птиці

До співробітників відділу ветеринарної міліції УМВС України в Черкаській області надійшла оперативна інформація, що одним з підприємств області здійснюється утилізація відходів виробництва з порушенням вимог чинного законодавства.
З метою перевірки отриманих даних на місце ймовірного захоронення відходів виїхали працівники відділу ветеринарної міліції.
Після декількох годин очікування працівники міліції почули, як грунтовою дорогою рухається вантажний автомобіль. Водій вантажівки, звернувши з дороги, почав маневрувати та обирати місце, де йому було б зручніше скинути свій вантаж. Коли ж вантажівка врешті-решт зупинилася працівники міліції затримали водія, не давши йому можливості відвантажити вміст кузова, який жахливим смородом заполонив околицю. При огляді вмісту кузова було встановлено, що він наповнений відходами після забою птиці та пір’ям, які стікали на землю крізь борти та миттєво приваблювали до себе безліч мух та інших комах. Загальна маса вантажу становила близько чотирьох тон.
У лісі під Черкасами міліція зупинила водія, який намагався "утилізувати" 4 тонни відходів після забою птиці

У лісі під Черкасами міліція зупинила водія, який намагався "утилізувати" 4 тонни відходів після забою птиці
На запитання працівників міліції водій відповів, що віз дані відходи перший раз на захоронення, але чому заїхав саме сюди дати змістовного пояснення не зміг.
На місце події також прибули працівники державної екологічної інспекції, щоб зафіксувати дане порушення та визначити в подальшому завдані природі збитки.
Працівниками міліції було відібрано всі необхідні пояснення, на водія автомобіля було складено адміністративний протокол за ст. 107 КУпАП «Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог», що тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - у розмірі від дев'яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також було вилучено дорожні листи та інші документи, що в подальшому допоможуть підтвердити дані протиправні діяння.
На даний час встановлюються збитки, завдані навколишньому середовищу.

СЗГ УМВС України в Черкаській області
01.05.2013 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter