Черкаська міліція заявляє, що по "справі 6 квітня" вже допитано 150 осіб

Черкаська міліція заявляє, що по "справі 6 квітня" вже допитано 150 осіб Враховуючи значний суспільний резонанс та надходження до УМВС запитів від депутатів різних рівнів щодо конфліктної ситуації, яка мала місце 6.04.13р. на Театральній площі міста Черкаси
УМВС України в Черкаській області інформує:
Слідчим відділом Соснівського райвідділу міліції вищевказана інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато ряд кримінальних проваджень, які прокуратурою міста Черкаси об’єднані в одне провадження за статтею 296 КК України «Хуліганство».
В ході проведення досудового слідства перевіряється заява громадянина Смалія В.М. щодо заподіяння йому тілесних ушкоджень та досліджується інформація щодо змісту написів на футболках, які були одягнені на молодих людях під час проведення заходу.
В ході розслідування допитано в якості свідків понад 150 осіб, які були очевидцями подій, перевірено інформацію, надану засобами масової інформації та депутатами стосовно причетності до вчинення протиправних дій певних осіб. У кримінальному провадженні призначено науково-правову експертизу щодо надання оцінки змісту написів на футболках.
На даний час досудове слідство по кримінальному провадженню триває, проводиться всебічне, повне і неупереджене розслідування, яке перебуває на контролі керівництва МВС та УМВС.
Процесуальне керівництво в розслідування провадження здійснюється прокуратурою міста Черкаси.
24.04.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter