У Черкасах затримали шістьох наркоторгівців

У Черкасах затримали шістьох наркоторгівцівПрацівники управління по боротьбі з організованою злочинністю Управління МВС України в Черкаській області задокументували та припинили діяльність організованої злочинної групи, в яку входило шість осіб. Як інформують у СЗГ УМВС області, учасники групи розробили чітку схему по постачанню та розповсюдженню на території Черкаської області синтетичних наркотиків. Канал постачання було налагоджено з однієї з країн Західної Європи.
Як повідомив начальник УБОЗ УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар, протягом певного періоду УБОЗівці документували злочинну діяльність зловмисників і при спробі передачі чергової партії наркотиків (загальна вартість посилки за цінами чорного ринку складає 50 тисяч гривень) наркодилери були затримані «на гарячому». Як з’ясувалося, деякі з них раніше вже мали проблеми з законом за скоєння злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин.
Зараз учасників злочинної групи, на підставі статті 208 Кримінального процесуально кодексу України затримано. Відкрито кримінальне провадження, проводиться слідство.
18.04.2013 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter