Черкаських опозиціонерів на мітингу біля драмтеатру бив боксер "Вовчик Тайсон" зі Сміли

Черкаські опозиціонери встановили ім'я та прізвище нападника, який побив на опозиційному мітингу юриста Віктора Смалія. За їхнім твердженням, це професійний боксер зі Сміли на псевдо Вовчик Тайсон.
Черкаських опозиціонерів на мітингу біля драмтеатру бив боксер "Вовчик Тайсон" зі Сміли

"Ми маємо прізвище нападника, але до певного часу не будемо його оприлюднювати, – каже прес-секретар опозиції Черкащини Тетяна Воронцова. – Нехай цим займуться правоохоронці, а ми надамо їм усі відеоматеріали. Хлопець провів кілька боїв на професійному рингу і, вочевидь, вирішив "продовжити кар'єру у "тулубюгенді".
Учора цю інформацію оприлюднили на прес-конференції в Києві Віктор Смалій та організатор опозиційного мітингу Максим Поляков.
"Ми знаємо не тільки бійця-боксера, а й прізвище того, кого наші активісти затримали й передали в міліцію, – каже Поляков. – Це колишній злодій, який попався на крадіжці золота. Там він пояснив, що прийшов на мітинг висловити свою думку".
Поляков учора розмовляв із депутатом ізраїльського кнесету.
"Сьогодні спробую зв'язатися з сенатором США. Світові держави стурбовані закликами "Бий жидів!", які невідомі провокатори нанесли на свої футболки під час мітингу в Черкасах. Вина у скоєному повністю лежить на губернаторові Тулубу. Наскільки мені відомо, подібні провокаційні футболки пропонували вдягти на багатьох мітингах в Україні. Всі губернатори відмовилися, а лише Тулуб погодився. То ж ми вимагаємо покарання не тільки для виконавців, а й для замовників акції. Сподіваємося, що тепер міліція зможе знайти їх", - наголосив опозиціонер.
"Керівництво обласної адміністрації та підпорядковані їй структури Партії регіонів взяли на озброєння провокування міжнаціонального конфлікту на території області. Фактично, справа виглядає так, що Черкаська обласна адміністрація налагодила виготовлення футболок із надписом "Бий жидів!", – вважає народний депутат Микола Томенко.
Нагадаємо, у суботу на мітингу в Черкасах невідомі вдяглися у футболки з написами: "Свобода" та "Бий жидів!". Учасники мітингу затримали одного із антисемітів і передали його в міліцію.

Юрій Стригун gazeta.ua
09.04.2013 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter