Єврейська громада Черкас: в Ізраілі і США цікавляться - що тут у нас відбувається?

Єврейська громада Черкас: в Ізраілі і США цікавляться - що тут у нас відбувається?Єврейська община Черкас не залишить без уваги антисемітські заклики бойовиків, які мали місце на мітингу опозиції в суботу.
"Ми знаємо, що невідомі провокатори вдяглися у футболки з написами "Свобода" і "Бий жидів". Наскільки мені відомо, одного з цих молодиків затримали не міліціонери, а самі учасники мітингу, – каже керівник єврейської громади міста Давид Летичевський. – Ми відразу почали отримувати стурбовані дзвінки з Ізраїлю і Сполучених Штатів. Люди цікавилися, що тут у нас відбувається. Сьогодні ми не дзвонитимемо у міліцію. Треба дати час людям попрацювати. Завтра ми поцікавимося, як буде покарано цю людину".
Прес-секретар об'єднаної опозиції Черкащини Тетяна Воронцова каже, що позавчорашні дії молодиків - це не просте хуліганство.
"Це пряме розпалювання міжнаціональної ворожнечі, яке підпадає під статтю у кримінальному кодексі. Владні організатори провокації, які за нашими даними платять молодим хлопцям по 200-300 гривень, не попередили їх про кримінальну відповідальність. Хлопці думали, що це буде легка забава, а ця забава може закінчитися кількома роками відсидки у тюрмі", - наголосила вона.
Нагадаємо, у суботу в Черкасах учасники опозиційного мітингу побилися з провокаторами, які вдяглися у футболки з написом "Свобода" та "Бий жидів". Одного з нападників затримали й передали в міліцію.

Юрій Стригун gazeta.ua
08.04.2013 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter