Прокурор Черкас натякає: ніяких умовних, саджали й будемо саджати

Прокурор Черкас натякає: ніяких умовних, саджали й будемо саджатиПрокуратура міста Черкаси клопоче про реальне позбавлення волі для раніше засуджених до умовного покарання, які перебуваючи на іспитовому терміні, повторно скоїли злочини.
Як розповів прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, 20-річний черкащанин, у 2012 році засуджений Соснівським районним судом м. Черкаси за крадіжку до одного року позбавлення волі та звільнений від відбуття покарання з іспитовим строком на рік, знову вчинив злочин.
У лютому 2013 року він скоїв крадіжку з квартири, до якої його впустила сама власниця. Вартість вкраденого майна – 5500 гривень. Ухвалою слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси стосовно підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.
За гратами опинився ще один черкащанин, який попався на повторній крадіжці. 21-річний чоловік, в 2009 році засуджений за крадіжку Соснівським районним судом м. Черкаси до чотирьох років позбавлення волі, за кілька місяців до завершення терміну був достроково звільнений. Проте, 30 січня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, він викрав з квартири у Черкасах телевізор, мобільний телефон та телевізійну приставку, чим спричинив господарю квартири 5022 грн. збитків. Ухвалою слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси підозрюваного взято під варту.
– Така позиція прокуратури міста буде незмінною і в подальшому, – наголошує прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк.
прес-служба прокуратури міста Черкаси
05.04.2013 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter