З Черкаської області за кордон вивезли 6 танкових двигунів, представивши їх по документам суднопланими двигунами

З Черкаської області за кордон вивезли 6 танкових двигунів, представивши їх по документам суднопланими двигунами За матеріалами прокуратури міста Черкаси розпочато кримінальне провадження за фактом порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю.
Як повідомляє прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, встановлено, що в серпні 2008 року службовими особами державного підприємства за ціною металобрухту придбано 6 танкових дизельних двигунів 2007 року виготовлення у одного з бронетанкових ремонтних заводів України.
Потім службові особи державного підприємства, що купило двигуни, та приватного підприємства, зареєстрованого в Черкаській області, здійснили підроблення документації, на підставі якої товар військового призначення було переміщено через кордон під виглядом судноплавних двигунів.
Внаслідок злочинних дій службових осіб державного підприємства вивезено за межі України обладнання, яке може бути використане для створення зброї, військової та спеціальної техніки.
Триває розслідування кримінального правопорушення за ст. ч.1 ст.333 КК України. Подібні злочини караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на
строк до трьох років.

прес-служба прокуратури міста Черкаси
05.04.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter