Прокуратура: при ремонті 7 черкаських вулиць вартість робіт завищили на 150 тис. грн.

Прокуратура: при ремонті 7 черкаських вулиць вартість робіт завищили на 150 тис. грн. Як інформують у прес-службі прокуратури міста Черкаси, завищення вартості робіт під час виконання реконструкції покриття проїзної частини вулиць м.Черкаси було виявлено прокуратурою міста у результаті перевірки під час здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів.
Як повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, прокуратурою міста з залученням органів державно-фінансового контролю було проведено перевірку в Черкаській міській раді з питань цільового використання бюджетних коштів та якості робіт в сфері автодорожнього комплексу.
За результатами перевірки виявлено факт завищення вартості виконаних робіт на суму понад 150 тисяч гривень, зокрема, по вулицях: Котовського (від вул. Хрещатик до вул. Одеська); Смілянській (від вул. Фрунзе до вул. 30 років Перемоги); Енгельса (від бул. Шевченка до вул. Бидгощська); Ільїна (від вул. Котовського до вул. Енгельса); Благовісній (від вул. Котовського до вул. Енгельса); Гагаріна (від вул. Жужоми до узвозу Клубний); Хрещатик (від вул. Котовського до вул. Леніна).
Прокуратурою міста Черкаси розпочато кримінальні провадження за ст.364 ч.2 ККУ (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) стосовно службових осіб одного з департаментів Черкаської міської ради та підприємства, що проводило технічний нагляд, та за ст.191 ч.5 – за фактом привласнення бюджетних коштів підрядником.
29.03.2013 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter