У Смілі під час отримання хабара затримали начальника відділу міськвиконкому

У Смілі під час отримання хабара затримали начальника відділу міськвиконкому За інформацією СЗГ УМВС області, в ході реалізації оперативних матеріалів працівниками підрозділу УДСБЕЗ викрито злочинну діяльність заступника начальника управління - начальника відділу з питань праці та охорони праці управління праці та соціального захисту населення Смілянського міськвиконкому, який вимагав та одержував гроші від громадян. Люди скаржилися, що цей 54-річний чиновник протягом 2011-2012 років брав хабарі за позитивну здачу заліку щодо знань з охорони праці та подальше сприяння у проходженні навчання і одержання дозвільних документів на проведення робіт підвищеної небезпеки. Оперативники почали спостерігати за держслужбовцем і з»ясували, що інформація має місце: вже з початку лютого він вимагає від громадянина 2 000 доларів США за здачу заліку та одержання дозвільних документів на проведення робіт підвищеної небезпеки певною особою.
Як повідомив начальник УМВС України в Черкаській області генерал-майор міліції Валерій Дерновий, вчора ласого до чужих грошей чиновника працівниками Управління ДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області затримано «на гарячому» - прямо в його службовому кабінеті саме тоді, коли він без остраху та докорів сумління брав 2 тисячі доларів за свої «послуги».
28 лютого слідчим відділом нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури Черкаської області стосовно держслужбовця порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК України. Зловмисник затриманий.
29.02.2012 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter