У Черкасах в підвалі закрили черговий гральний заклад

У Черкасах в підвалі закрили черговий гральний заклад За інформацією СЗГ УМВС області, черкаськими правоохоронцяіми задокументовано незаконну діяльність підпільного грального закладу, в якому проводились азартні ігри за допомогою комп’ютерної техніки та гральних автоматів.
Як з’ясувалось, гральний заклад розмістили в підвальному приміщенні, щоб не привертати до себе зайвої уваги, а за сходовою кліткою, що вела до приміщень, стежила камера відеонагляду, щоб не впустити в середину нікого зайвого.
У ході проведення обшуку в приміщенні грального закладу працівники міліції виявили та вилучили: 21 системний блок, 15 моніторів, 17 гральних автоматів та грошові кошти, отримані від незаконної діяльності, на загальну суму 750 гривень.
На даний час триває слідство та встановлюються організатори підпільного грального бізнесу. Нагадуємо Вам, що санкцією ст. 203-2 Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
25.03.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter