Черкаські прокурори комплексно "риють" під автодор

Черкаські прокурори комплексно "риють" під автодор Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, упродовж 2013 року за результатами перевірок у сфері дорожнього комплексу прокурорами розпочато 11 кримінальних проваджень, внесено 5 документів реагування та відшкодовано до державного бюджету 1, 7 млн. грн.
Зокрема, розпочато кримінальне провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами службовими особами ПАТ «Уманьавтодор» у сумі 34 млн. грн. Досудове розслідування проводиться лінійним відділом на станції ім. Т.Шевченка УМВС України на Одеській залізниці, процесуальне керівництво здійснюється Шевченківською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері.
Прокуратурою області повідомлено про підозру у вчиненні злочину депутату Канівської районної ради за фактом привласнення бюджетних коштів у сумі 320 тис. грн.
Також Шевченківською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері 18.03.13 заявлено позов про відшкодування шкоди, заподіяної державі внаслідок руйнування ділянки автомобільної дороги Київ-Знам’янка на суму 280 тис. грн. Розгляд позову триває.
Окрім того, прокуратурою області внесені подання на адресу керівників УДАІ УМВС України в Черкаській області та Служби автомобільних доріг у Черкаській області. За наслідками їх розгляду винні особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності.
Крім того, з метою перевірки цільового використання коштів, спрямованих на поточний, капітальний ремонт та реконструкцію вулиць міста Черкаси, прокуратурою міста у лютому поточного року розпочато перевірку, в ході якої призначено ревізію фінансово-господарської діяльності Управління ЖКГ виконавчого комітету Черкаської міської ради.
19.03.2013 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter