У Черкасах викрито підприємця, яка реалізовувала через магазини іноземну тухлятину

У Черкасах викрито підприємця, яка реалізовувала через магазини іноземну тухлятинуЯк інформують у ДПІ в м. Черкаси, черкаські податківці встановили факт зберігання та реалізації товарів іноземного походження з порушенням вимог чинного законодавства України.
Приватний підприємець міста Черкас зберігала з метою подальшої реалізації «курячі стегенця» іноземного походження, без необхідних маркувань та документів щодо їх якості і походження. Умови, в яких здійснювалось їх зберігання були жахливими. Крім того, підприємець «забула» оформити ряд необхідних для зберігання та реалізації такої продукції документів (дозволи санітарно-епідеміологічної станції та пожежного нагляду). Не виявилось у неї і документів, які б підтверджували якість виготовленого товару. Такими діяннями порушено Закони України «Про захист прав споживачів», «Про безпечність та якість харчових продуктів» та «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
М’ясну продукцію жінка збувала через торгівельну мережу міста. У результаті огляду приміщення податківцями було виявлено та вилучено 735 кілограмів такої продукції на 14,7 тисяч гривень. На комерсантку чекає адміністративна відповідальність, а на продукцію – утилізація.
13.03.2013 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter