Прокуратура: начальник районного відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ сприяв підприємству родича

Прокуратура: начальник районного відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ сприяв підприємству родичаЯк інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, Шевченківською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері проведено перевірку з питань додержання вимог антикорупційного законодавства в діяльності територіальних підрозділів ВРЕР УДАІ УМВС України в Черкаській області.
Встановлено, що один із начальників районного відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи в області, в порушення вимог ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», протягом 2011 - 2012 років проводив перевірки щодо законності видачі первинних документів, на підставі яких здійснюється реєстрація транспортних засобів, на підприємстві, керівником якого є його близький родич.
За результатом перевірки з метою притягнення винуватої особи до відповідальності прокуратурою складено протокол про вчинення корупційного правопорушення за ст. 172 – 7 КУпАП, який направлено до суду для розгляду по суті.
13.03.2013 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter