Податкова виявила черкаського підприємця, який ввозив в Україну імпортні вантажівки та не сплачував за це податки

Податкова виявила черкаського підприємця, який ввозив в Україну імпортні вантажівки та не сплачував за це податки Співробітники податкової міліції ДПС у Черкаській області встановили факт кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах одним із черкаських приватних підприємців, який ухилився від сплати податків на понад 3 мільйони 800 тисяч гривень.
Як з’ясувалося, підприємець – платник єдиного податку незаконно ввозив вантажні автомобілі іноземного походження, автомобільні запчастини та витратні матеріали до них на митну територію України без сплати податку на додану вартість, збору за першу реєстрацію транспортних засобів та державного мита.
Під час проведення огляду території здійснення підприємницької діяльності виявлено та вилучено 49 вантажних автомобілів - тягачів (відомих марок: Mercedes, Volvo, Renault, MAN, DAF), що були незаконно ввезені до України з метою розбирання та подальшого продажу отриманих запасних частин. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на понад 11 мільйонів гривень.
За інформацією ДПС у Черкаській області, наразі слідчими податкової міліції Черкаської області матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах). Проводиться досудове розслідування.
11.03.2013 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter