Черкаська прокуратура порушила справу проти хабарника-юрисконсульта, який удавав з себе впливового "рєшалу"

Черкаська прокуратура порушила справу проти хабарника-юрисконсульта, який удавав з себе впливового "рєшалу"Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, прокурор області Микола Лісовий порушив кримінальну справу проти 35-річного гр. Д.
- Працюючи на посаді юрисконсульта одного з черкаських товариств, вказана особа протягом тривалого часу вимагала та отримала в якості хабара 7 тисяч доларів США за позитивне вирішення питання щодо придбання на аукціоні об’єкту нерухомості, - розповідає Микола Леонідович. – Шляхом обману для підняття власного авторитету та ступеня довіри до себе, гарантуючи таким чином позитивність вирішення питання, вказану суму запевняв передати керівництву ДВС Головного управління юстиції в Черкаській області.
Так, будучи введеним в оману, не підозрюючи про дійсні наміри порушника, гр. З. передав 7 тис. доларів США останньому.
Слідством встановлено, що вказані дії гр. Д., а саме, - незаконне отримання неправомірної вигоди, робив не вперше.
Так, в жовтні 2011 року, перебуваючи на посаді директора філії одного із черкаських товариств, використовуючи надані йому повноваження, вчинив дії, спрямовані на позитивний результат по проведеному аукціону, щодо продажу об’єкту нерухомості, одержав неправомірну вигоду - 3 тисячі 500 доларів США.
18.01.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter