Нічна різанина в черкаському барі "Ерік": один загинув, трьох - поранено, вбивця - втік

Нічна різанина в черкаському барі "Ерік": один загинув, трьох - поранено, вбивця - втікУ ніч проти неділі, 17 лютого, в центрі Черкас в барі «Ерік» на Хрещатику між відвідувачами розважального закладу сталася бійка, яка завершилася різаниною. У результаті одна людина загинула, троє – опинилися в лікарні.
Як вдалося з`ясувати Провінції, близько 4-ї години ранку охорона викликала міліцію через бійку між відвідувачами. У результаті бійки одна людина отримала проникаюче ножове поранення в серце. Чоловік помер у машині «Швидкої допомоги». Ще троє отримали ножові поранення різного ступеня тяжкості й були направлені в Третю міську лікарню.
Як зазначають наші джерела в правоохоронних органах, підозрюваного в скоєнні злочину встановлено, але на даний час поки що не затримано.
«Фішка часу»: усі п`ятеро учасників нічної бійки офіційно не працюють.
18.02.2013 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:53 22.02.2013 vika:
мало інформації.( як там зараз ті що потрапили до лікарні.?? бійка відбулася в барі чи на вулиці.??
11:03 19.02.2013 Ays:
А на кануне, с 13 на 14 февраля 2013г. в этом же "злополучном" баре "Эрик" был жестоко избит молодой парень. Били двое взрослых уродов 30-40 лет, возможно ранее судимые отморозки. Очень жестоко, без причины, в основном по голове, чудом! парень сумел вырваться. У молодого человека сломана в двух местах челюсть, сотрясение головного мозга, множественные ушибы. В баре "Эрик" есть видеокамеры, да этих уродов и так хорошо запомнили и смогут опознать! Но милиция до сегодняшнего дня, даже, не нанесли визит! А может быть это те же гады! И можно было спасти чью то жизнь! Простые люди в нашем городе Ч. не защищены! Мы никому не нужны! Вывод!!! Надо было собирать друзей и самим идти убивать этих ублюдков! И тут блюстители закона, зачесались и посадили бы нас! Что делать? Как защитить себя и детей?