Прокуратура вимагає у черкаських райадміністрацій повернути в держвласність 946 га землі

Прокуратура вимагає у черкаських райадміністрацій повернути в держвласність 946 га землі Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, у січні-лютому 2013 року проведено перевірки щодо додержання вимог Законів України «Про землеустрій», «Про оренду землі» в частині розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення у діяльності місцевих державних адміністрації.
Встановлено, що службовими особами вказаних установ не забезпечено виконання вимог чинного законодавства, а саме, затверджено незаконні договори щодо оформлення прав на землю, не проведено державну реєстрацію угод про оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, не розроблено проекти землеустрою та не здійснено належного державного контролю і координації за використанням й охороною цих земель.
За результатами перевірки на усунення порушень законодавства органами прокуратури внесено 15 подань спрямованих на попередження незаконного вилучення 538 га вартістю 9 млн. грн., пред’явлено 11 позовів щодо скасування розпоряджень і визнання недійсними договорів оренди та повернення державі земельних ділянок загальною площею 946 га вартістю понад 26 млн. грн.
15.02.2013 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter