В Умані телефонні шахраї видурили у чоловіка 17 тис. грн. за "порятунок сина"

В Умані телефонні шахраї видурили у чоловіка 17 тис. грн. за "порятунок сина"Дзвінок серед ночі на мобільний телефон став для чоловіка у віці несподіванкою. Потерпілий думав що рятує сина від в'язниці, а насправді фінансує гарне життя бандита, інформує Вечірня Умань.
Дзвінок телефону в суботу, 26 січня, з невідомого номеру, пустив холод по тілу уманчанина. Голос, схожий на голос сина, сказав що потрапив у ДТП та збив людину. Потім слухавку взяв інший чоловік та представився співробітником правоохоронних органів повідомив: аби врятувати сина від в’язниці, потрібно перерахувати на банківський рахунок чималу суму грошей. Чоловік, не задумуючись та не розбираючись з деталями, знайшов кошти та перевів на вказаний рахунок. Коли на рахунку з’явилась сума в 17 тисяч гривень, зателефонував той самий чоловік та повідомив що сина вже відпустили.
Як з’ясувалось пізніше: ні в яке ДТП син не потрапляв. А під час дзвінка син спокійно відпочивав з друзями та не здогадувався, що його батько викуповує його від тюрми. Дізнавшись це, чоловік звернувся до міського відділу міліції та подав заяву на шахрая.
- Нині міліція розшукує телефонного злочинця, - пояснилаЛюдмила Поліщук, заступник начальника Уманського МВ УМВС України, - він понесе покарання згідно ст. 190 Кримінального Кодексу України.
11.02.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter