Першому заступнику начальника Головного управління Держземагенства в Черкаській області "світить" від 5 до 10 років тюрми

Першому заступнику начальника Головного управління Держземагенства в Черкаській області "світить" від 5 до 10 років тюрми Прокуратурою Черкаської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно першого заступника начальника Головного управління Держземагенства в області, який підозрюється у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).
Як нагадують у прес-службі прокуратури в Черкаській області, вищевказана службова особа з метою одержання хабара в листопаді 2012 року вимагала від потерпілого 200 тис. грн. за погодження технічної документації по інвентаризації автомобільних шляхів.
Наразі обвинувальний акт розглядається у Соснівському районному суді міста Черкаси, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років.
нагадаємо, що в грудні обвинувачено було відпущено під заставу в 90 720 гривень, які внесло Головне управління Держземагентства в області.
08.02.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter