Дерновий: "Уманьавтодор" "заасфальтував" на папері доріг на 34 млн. грн.

Дерновий: "Уманьавтодор" "заасфальтував" на папері доріг на 34 млн. грн.Працівниками Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області викрили протиправну діяльність ряду посадовців, які впродовж 2011-2012 років шляхом зловживання службовим становищем прибрали до рук 34 млн. грн. державних коштів.
1 лютого оперативники УДСБЕЗ ліквідували «конвертаційний центр», за допомогою якого «спритні» підприємці обкрадали державу. Через цей центр пройшло близько 1 мільярда гривень, в результаті чого держбюджет недорахувався близько 150 мільйонів гривень, можливо ця цифра є значно більшою і працівники міліції зараз активно працюють над цим питанням. Слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області було відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) ч. 2 ст. 205 (Фіктивне підприємництво). В рамках розслідування цієї резонансної справи слідчі «вийшли» на ряд підприємств, які користувалися послугами зловмисників. Серед цих підприємств були і бюджетні установи, які безсовісно крали виділені державою для потреб суспільства гроші і «відмивали» їх у цьому кримінальному «конверті».
Як повідомив начальник УМВС України в Черкаській області генерал-майор міліції Валерій Дерновий, в ході здійснення розслідування було встановлено, що службові особи ПАТ «Уманьавтодор», виконуючи ремонтно-будівельні роботи автодоріг на території Черкаської області за бюджетні кошти, замість того, щоб витрачати державні гроші на якісний ремонт доріг, клали їх до своєї власної кишені. Зловживаючи своїм службовим становищем, посадовці завищували обсяг та вартість виконаних робіт шляхом оформлення псевдооперацій і в подальшому «конвертували» безготівкові кошти в готівку через «конверт» за рахунок проведення фіктивних операцій по закупівлі товарів, робіт чи послуг у спеціально створених для цього фіктивних підприємств.
Наразі за зібраними працівниками УДСБЕЗ УМВС матеріалами Слідчим управлінням УМВС України в Черкаської області відносно службових осіб ПАТ «Уманьавтодор» 31 січня 2013 року відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.5 ст. 191 КК України. Попередня оцінка завданих державі збитків оцінюється в розмірі 34 млн. грн.
08.02.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter