У черкаських лісах "на папері" розвантажили й заготовили деревину на 2,5 млн. грн.

У черкаських лісах "на папері" розвантажили й заготовили деревину на 2,5 млн. грн.Як інформують у ДПС в Черкаській області, в ході відпрацювання підприємств-переможців процедур державних закупівель та підприємств-розпорядників державних коштів, було встановлено, що посадові особи державного підприємства протягом 2011-2012 р.р. уклали ряд договорів про виконання робіт із заготівлі, розробки та навантаження деревини за державні коштів з фіктивним підприємством. Останнє власне й було створено для здійснення подібних афер.
Під час перевірки податківці довели, що за попередньою змовою обох сторін, з метою привласнення бюджетних коштів, всі роботи на виконання укладених договорів проведені лише на папері. Фактично заготівлю, розробку та навантаження деревини для лісового господарства здійснювали вільно наймані працівники.
Відповідно до Кримінального процесуального кодексу матеріали перевірки слідчими податкової міліції ДПС у Черкаській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань України із попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Наразі проводиться досудове розслідування та вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків.
05.02.2013 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter