У Черкасах СБУ викрила працівницю банку, яка переводила в готівку хабарі

У Черкасах СБУ викрила працівницю банку, яка переводила в готівку хабарі Служба безпеки України викрила протиправну діяльність співробітниці одного з комерційних банків на Черкащині.
Встановлено, що працівник банку сприяла посадовцеві однієї з державних земельних установ на Черкащині у переведенні в готівку коштів, одержаних незаконним шляхом – хабарів від фізичних і юридичних осіб за підготовку та погодження дозвільної документації. У такий спосіб зловмисник за сприяння спільниці отримав понад 200 тисяч гривень.
6 грудня 2012 року стосовно держслужбовця було порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.368 (вимагання та одержання хабара) Кримінального кодексу України. Наразі ж за матеріалами СБУ слідчим управлінням УМВС в Черкаської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно його спільниці, співробітниці банку, за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст.27 (співучасництво у злочині) та ч.3 ст.368 (вимагання та одержання хабара) Кримінального кодексу України. Слідство триває.
28.01.2013 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter