Лісовий: корупційні порушення серед вищого чиновництва та депутатів правоохоронці "не бачать"

Лісовий: корупційні порушення серед вищого чиновництва та депутатів правоохоронці "не бачать"Учора, 17 січня, прокурор Черкаської області Микола Лісовий провів розширене засідання колегії про підсумки роботи органів прокуратури області за 2011 рік. За інформацією прес-служби прокуратури області, Лісовий висловив ряд зауважень до підлеглих. Зокрема, викликає стурбованість якість досудового слідства в органах прокуратури. При зменшенні на 20% кількості розслідуваних кримінальних справ на додаткове розслідування судами повернуто 15 справ, їх питома вага склала 3,6%. Більш ніж утричі зросла кількість направлених до суду справ для звільнення осіб від кримінальної відповідальності, на 16% збільшилася кількість закритих справ.
Занепокоює ситуація щодо якості нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ області. Потребує активізації нагляд за проведенням досудового слідства органами податкової міліції. Є зауваження також до якості нагляду за проведенням досудового слідства органами служби безпеки.
Не викриваються правоохоронцями області корупційні правопорушення серед державних службовців 1-4 категорії, депутатів місцевих рад, посадових осіб обласної та районних державний адміністрацій, працівників судової гілки влади.
18.01.2012 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter