У "креативному" Черкаському слідчому ізоляторі затриманому передали наркокапці

У "креативному" Черкаському слідчому ізоляторі затриманому передали наркокапці За інформацією державної пенитенціарної служби України, в Черкаському слідчому ізоляторі під час обшуку продуктово-речової передачі, що надійшла на ім’я ув’язненого Х., у співробітників установи викликали підозру капці, що були у цій передачі. Після того, як була відклеєна устілка від підошви, було виявлено та вилучено два поліетиленових пакети з речовиною коричневого кольору, один поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною білого кольору та згорток обмотаний ізоляційною стрічкою з речовиною рослинного походження зеленого кольору. Знахідки були передані на експертизу.
Згідно з висновком спеціаліста, рідина коричневого кольору містить в своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – опій ацетильований, маса якого в перерахунку на суху речовину, становить 2.820 грама.
Подрібнена речовина рослинного походження зеленого кольору – особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс. Маса в перерахунку на висушену речовину становить 2.82 грама.
Порошкоподібна речовина кремового кольору містить в своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – діацетилморфін (героїн). Маса цього наркотику склала 0.026 грама.
Загальна вага вилучених наркотичних речовин становить 5,666 грама.
Як ми вже повідомляли, Черкаський слідчий ізолятор пропонує усім охочим розміщення реклами на ізоляційній стіні, що відоклемлює його від вулиці Благовісної.
09.01.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter