Черкаський УБОЗ затримав за хабар держінспектора з охорони навколишнього середовища

Черкаський УБОЗ затримав за хабар держінспектора з охорони навколишнього середовищаЗа інформацією СЗГ УМВС області, працівники УБОЗу під час отримання хабара «на гарячому» затримали 42-річну держінспектора з охорони навколишнього середовища Черкаської області.
Так, держінспектор за попередньою змовою зі своєю 30-річною колегою, виконуючою обов’язки начальника одного з відділів державної екологічної інспекції в Черкаській області, вимагали від представника одного з СТОВ області гроші в сумі 15 тисяч гривень. Гроші зловмисниці вимагали за зменшення розміру накладених на товариство штрафних санкцій, у зв’язку з виявленими порушеннями під час проведення перевірки дотримання даним СТОВ екологічного законодавства. Після тривалих перемовин суму хабара було зменшено до 12 тисяч, з якими хабарниця і була затримана.
Наразі розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України. Під час огляду у хабарниці вилучено 12 тисяч гривень, отриманих нею в якості хабара, вона затримана згідно ст.208 КПК України. Стосовно іншої фігурантки справи обирається міра запобіжного заходу. Наразі вирощується питання про повідомлення про підозру обох осіб.
03.01.2013 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter