УМВС: розшукується співучасник розбійного нападу на АЗС в Умані

Якми вже повідомляли, вночі, 26 грудня 2012 року двоє зловмисників із застосуванням вогнепальної зброї скоїли розбійний напад на автозаправну станцію в місті Умань. Співробітник АЗС, натисканням на „тривожну кнопку”, викликала наряд Уманського МВ ДСО при УМВС України в Черкаській області, який за лічені хвилини прибув на місце скоєння злочину. Зловмисники, побачивши правоохоронців, відкрили по ним вогонь з вогнепальної зброї. В свою чергу працівник ДСО, застосував табельну вогнепальну зброю, знешкодив озброєного нападника, чим врятував життя людям, які знаходилися в цей час в приміщенні. Другому нападнику вдалося зникнути з місця скоєння злочину. За вказаним фактом слідчим відділом Уманського міськвідділу розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.
Як інформують у СЗГ УМВС області, під час проведення оперативно-слідчих заходів працівники міліції встановили особу другого учасника розбійного нападу. Ним є Вербицький Орест Михайлович 01.06.1981 року народження, уродженець Чернівецької області Вижницького району, місто Вижниця, який останнім часом мешкав в селі Хільки Корсунь-Шевченковського району, Черкаської області.
УМВС: розшукується співучасник розбійного нападу на АЗС в Умані

Якщо Вам що-небудь відомо про можливе місце перебування Вербицького Ореста Михайловича прохання негайно повідомити в управління карного розшуку УМВС України в Черкаській області за телефоном (0472) 39-32-29, до чергової частини УМВС (0472) 39-33-01 або 102.
02.01.2013 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter