УМВС: подробиці затримання УБОЗом судді-хабарника

УМВС: подробиці затримання УБОЗом судді-хабарникаЯк ми вже повідомляли учора, в Черкасах при спробі отримання хабара затримали суддю Придніпровського районного суду. У СЗГ УМВС області повідомляють подробиці затримання.
До оперативних працівників УБОЗ надійшла інформація про те, що суддя одного з судів міста Черкаси протягом декількох місяців вимагає в якості хабара грошові кошти в сумі 2000 доларів США з мешканця міста Черкаси за проголошення виправдувального вироку відносно підсудного, який наразі перебуває під арештом, по справі, яка перебувала в його провадженні.
Як повідомив начальник УМВС України в Черкаській області генерал-майор міліції Валерій Дерновий, при перевірці інформація знайшла своє підтвердження. Оперативники УБОЗ УМВС України в Черкаській області спільно з працівниками ГУБОЗ МВС України та Генеральної прокуратури України затримали 34-річного ласого до чужих грошей службовця, який так повірив у свою безкарність, що для передачі коштів вибрав місце… яке знаходиться навпроти Будинку Правосуддя в місті Черкаси. Тож оперативники затримали хабарника «на гарячому» саме в той момент коли чоловік поклав до своєї кишені першу частину обумовленої ним суми грошових коштів. Під час санкціонованого обшуку працівники міліції виявили та вилучили у затриманого гроші в сумi 1000 доларiв США, якi останнiй тільки - но одержав в якості хабара.
За даним фактом слідчим в ОВС Генеральної прокуратури України розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання хабара). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру.
27.12.2012 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
03:20 06.06.2013 forum:
Такий самий хабарник є суддя львівського господарського суду Ю(cenzored)
Він буквально мстить стороні судового процесу, затягуючи процес та виносячи незаконне рішення, якщо вона не дасть йому хабаря.
Ю(cenzored) вважає, що позивач, який заявив позов у суд зі своїми проханнями, повинен дати йому хабаря, якщо він хоче, щоб позов був задоволений на його позивача користь.
Нічого не можна сказати про суддю, коли він вислуховує представників сторін, приймає документи та вчиняє інші процесуальні дії і в кінці виносить навіть саме незаконне, абсурдне рішення. Це може статись в будь-якій країні з самою досконалою судовою системою, бо любий самий професійний та порядний суддя може зробити помилку. ПРОДОВЖЕННЯ. Але коли Ю(cenzored) навмисно та нахабно затягує розгляд справи, дразниться з стороною, яка подала позов, відверто говорить, що він не може винести справу на користь позивача, приймає лише до розгляду клопотання та докази відповідача, відмовляє клопотанням позивача і т.д., то відразу стає зрозуміло, що він хоче хабаря. Інакше б (cenzored) не затягував розгляд справи аж на 6 засідань, протягом яких ведеться лише пуста розмова та сварка між сторонами процесу, а відразу б виніс рішення таке, яке він хоче. Це ж відразу видно, як суддя (cenzored)прикидується дурником та тормозом, що він не розуміє позов позивача, не хоче навіть прочитати закони та розглянути докази , які позивач йому пхає під ніс, відвертає свій погляд, коли йому позивач дає читати документи та закони, відхиляє клопотання та відверто, нахабно посміхаючись, заявляє, що експертизи не потрібно, коли позивач подає клопотання провести експертизу, бо він (cenzored), як він заявляє посміхаючись, сам без експертизи бачить (сік !) , що всі документи та підписи на них є автентичними, коли позивач достеменно знає, що документи та його підписи є сфальшованими, що його відсутність в установі в цей день, коли фальшувалися документи, підтверджуються іншими доказами, зокрема відсутністю пропуску в установу в цей день і т.д.