УМВС: затриманий за хабар підприємець мав намір передати гроші головному архітекторові Черкас

Як ми вже повідомляли, вчора в Черкасах було затримано посередника для передачі хабара. СЗГ УМВС в Черкаській області повідомляє подробиці затримання. До управління ДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області звернувся громадянин з заявою про те, що впродовж грудня цього року знайомий підприємець підбурює його до давання хабара в розмірі 2 тис. 500 доларів США головному архітектору міста Черкаси за оформлення та отримання документів на право власності на об’єкт нерухомого майна.За даним фактом СУ УМВС відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.4 ст.27, ч.4 ст.369 КК України.
В ході реалізації матеріалів даного кримінального провадження працівниками підрозділу УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області викрито злочинну діяльність цього підприємця, який з метою виконання дій, направлених на позитивне вирішення питання щодо оформлення та отримання документів на право власності на об’єкт нерухомого майна, повідомив громадянину про необхідність передачі йому 2 тис. 500 доларів США, які він передасть головному архітектору м. Черкаси для прискорення виготовлення і підписання документів, які слугуватимуть для оформлення права власності на квартиру.
В подальшому громадянин, вважаючи, що підприємець може вирішити це питання за наявності зв'язків і можливостей, та який запевнив, що він неодноразово вирішував аналогічні питання, вимушений був погодитись на передачу останньому вказаних грошових коштів.
19.12.2012 близько 14 год. Підприємець, перебуваючи у власному автомобілі, отримав від громадянина 2 тис. 200 доларів США та 2 тис. грн. для передачі головному архітекторові м. Черкаси, під час чого був затриманий «на гарячому».
Створена слідчо-оперативна група. В межах досудового розслідування кримінального провадження вживаються заходи щодо встановлення та документування додаткових фактів протиправної діяльності затриманого.
Вирішується питання про оголошення відносно нього підозри та обрання міри запобіжного заходу.
Про рівень поінформованості головного архітектора Черкас щодо намірів затриманого міліція не повідомляє.
20.12.2012 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter