2012 року в Черкаській області 99 умовно засуджених осіб через порушення режиму перевели в колонії

2012 року в Черкаській області 99 умовно засуджених осіб через порушення режиму перевели в колонії Як інформують у прес-службі управління ДПтС України в Черкаській області, відбулась нарада співробітників кримінально-виконавчої інспекції.
Начальник сектору кримінально-виконавчої інспекції Олександр Культенко доповів, що нині на обліку КВІ в області перебуває 4059 осіб, з них 3838 засуджені до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі, а 221 особу притягнуто до адміністративної відповідальності.
Одним з основних питань була проблема рецидивної злочинності серед засуджених осіб, що перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції. Особливий акцент зроблено на повторних злочинах, скоєних неповнолітніми, а таких випадків за 11 місяців цього року в Черкаській області було зафіксовано три. Всього ж на злочинну стежку після отримання вироку, не пов`язаного з позбавленням волі, знову стали 106 осіб.
З початку року відносно осіб, котрі злісно порушували умови та порядок відбуття покарання, було здійснено 99 замін та скасування призначених покарань, що не пов`язані з позбавленням волі, на відбування покарання у колонії.
Причиною скоєння засудженими нових злочинів однозначно названо відсутність постійного місця роботи. Також не останню роль відіграє схильність до вживання наркотичних речовин та спиртних напоїв.
17.12.2012 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter