Керівника драбівського танцювального колективу за загибель двох дітей засуджено до 3-х років позбавлення волі

Прокуратурою Черкаської області підтримано державне обвинувачення в суді по кримінальній справі порушеній стосовно керівника танцювального колективу, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей). Як повідомлялось раніше, вказана особа в липні 2011 року під час екскурсійної поїздки до міста Канева неналежно виконала свої професійні обов’язки щодо охорони життя та здоров’я ввірених їй 2 неповнолітніх, які під час купання в річці Дніпро загинули внаслідок утоплення.
У травні 2012 року підсудну Канівським міськрайонним судом визнано винною у вчинені злочину та засуджено до 4 років позбавлення волі з позбавлення права обіймати керівні посади в органах освіти строком на 2 роки. Але на підставі ст. 75 КК України засуджену звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком на 2 роки.
Не погоджуючись з думкою суду щодо м’якості покарання, державний обвинувач оскаржив вказане рішення в апеляційному порядку.
Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, за результатами розгляду кримінальної справи Апеляційним судом Черкаської області позицію прокурора щодо міри покарання підсудній задоволено в повному обсязі та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в органах освіти терміном на 2 роки.
17.12.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter