Затриманого СБУ високопосадовця черкаського Держкомзему випущено під заставу Держкомзему

Як ми вже повідомляли, 6 грудня працівники УСБУ в Черкаській області затримали першого заступника начальника Головного управління Держземагенства в області за обвинуваченням у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).
Повідомлялося, що вищевказана службова особа з метою одержання хабара в листопаді 2012 року вимагала від потерпілого грошові кошти у сумі 200 тис. грн. за погодження технічної документації по інвентаризації автомобільних шляхів.
6 грудня 2012 року представник підприємства на вимогу посадовця здійснив перерахування обумовленої частини грошових коштів у сумі 21 тис. 500 грн. на його особистий рахунок. Вказану особу було затримано.затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Як стало сьогодні відомо Провінції, кілька днів тому затриманого було відпущено під заставу в 90 тисяч 720 гривень. Фотокопія платіжки – нижче.
Затриманого СБУ високопосадовця черкаського Держкомзему випущено під заставу Держкомзему
Клікніть для збільшення

Хоча на платіжці платником застави було зазначено самого затриманого (його прізвище замальовано, -Пров,), за нашими даними вказану суму внесло Головне управління Держземагенства в Черкаській області.
14.12.2012 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter