Прокуратура: 1-й заступник начальника Головного управління черкаського Держземагенства вимагав 200 тис. грн. за погодження документації

Прокуратура: 1-й заступник начальника Головного управління черкаського Держземагенства вимагав 200 тис. грн. за погодження документації Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, прокуратурою здійснюється нагляд за додержанням законів у формі процесуального керівництва під час розслідування кримінального провадження відносно першого заступника начальника Головного управління Держземагенства в області, який підозрюється у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).
Встановлено, що вищевказана службова особа з метою одержання хабара в листопаді 2012 року вимагала від потерпілого грошові кошти у сумі 200 тис. грн. за погодження технічної документації по інвентаризації автомобільних шляхів.
Так, 6 грудня 2012 року представник підприємства, на вимогу посадовця, здійснив перерахування обумовленої частини грошових коштів у сумі 21 тис. 500 грн. на його особистий рахунок. Вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Як ми вже повідомляли, вчора в кабінеті 1-го заступника Головного управління Держземагентства в Черкаській області тривав обшук.
07.12.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter