Браконьєрів у Липівському заказнику затримали працівники екоінспекції

Браконьєрів у Липівському заказнику затримали працівники екоінспекціїЯк ми вже повідомляли, у Липівському заказнику упіймали 4 браконьєрів. Як інформує начальник Державної екологічної інспекції у Черкаській області Олег Савицький, 4 грудня в нічний час на території заказника загальнодержавного значення "Липівський" (Кременчуцьке водосховище), працівниками державної екологічної інспекції області затримали два промислові рибацькі човни, які належать одному з рибодобувних підприємств. На місці скоєння правопорушення складено протоколи про порушення встановленого режиму заказника, відібрано пояснення у затриманих. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища викликано на місце події оперативно-слідчу групу Золотоніського РВ УМВС у Черкаській області, які оглянули місце події та доставили порушників до причалу Держрибохорони в Черкаській області для проведення оперативно-слідчих дій.
Спеціалістами Держекоінспекції розраховано суму збитків, яка становить, окремо по кожному човну, 8,124 тис.грн. та 5,906 тис.грн.
На період скупчення риби на зимувальних ямах у водоймищах Черкаської області екоінспекція встановила цілодобове чергування. Для підсилення ефективності контролю, на письмове прохання екологічної інспекції, допомогу у здійсненні контрольних функцій надає Лінійний відділ міліції у річковому порту м.Черкаси. Перебування на території заказника без дозволу Державної екологічної інспекції у Черкаській області є незаконним.
06.12.2012 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter