Черкаський студент обібрав столичну фірму на 140 тисяч гривень

Черкаський студент обібрав столичну фірму на 140 тисяч гривеньНа 140 тисяч гривень «нагрів» студент одного із технічних вишів Черкас одну київську фірму. У якості інструментів кібер-злочину він використав три пов’язані між собою закордонні фірми, які сам і створив.
Зламавши захист серверу фірми, башковитий студент застосував хитромудру схему, за допомогою якої 140 тисяч гривень обікраденої фірми у вигляді електронних платежів блискавкою відлетіли у далекий штат Невада (США).
Про те, що фірму зухвало обікрадено, її власники дізнались, коли отримали рахунок від телефонної компанії на астрономічну суму. Спершу фірмачі ретельно відпрацювали власний персонал. Кажуть, при з’ясуванні хто винен, на фірмі і небо червоніло. Зрештою, власники фірми доперли, що грабіжник – не їхній працівник, а хакер, який зламав захист серверу підприємства. Це ж підтвердила і експертиза, яка довела, що у роботу серверу фірми було несанкціоноване втручання.
Пошуки підозрюваного вивели столичних правоохоронців на черкаського «студіозу», який віднедавна змінив місце проживання, прописавшись у одному зі столичних СІЗО.
Про Головне
29.11.2012 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter