У центрі Сміли хлопець на "ура" продавав фальшиві долари

У центрі Сміли хлопець на "ура" продавав фальшиві долари Як інформують у СЗГ УМВС області, співробітники СДСБЕЗ Смілянського міськвідділу міліції отримали інформацію про те, що невідомий чоловік збуває іноземну валюту з ознаками підробки.
Під час проведення оперативної закупки працівники СДСБЕЗ Смілянського міськвідділу міліції задокументували факт збуту та зберігання з метою збуту фальшивих стодоларових купюр 22-річним раніше судимим жителем Сміли. Молодик просто на вулиці здійснював обмін фальшивих банкнот місцевим жителям. Зухвалий продавець фальшивих купюр був затриманий правоохоронцями «на гарячому» та доставлений до міськвідділу міліції, де він розповів слідчим про те, що за короткий проміжок часу він здійснив обмін фальшивих купюр місцевим жителям в кількості 1100 доларів США. В квартирі затриманого, правоохоронці виявили та вилучили ще 800 доларів США з явними ознаками підробки.
Вилучені купюри номіналом по 100 доларів були направлені до науково дослідного експертно-криміналістичного центру для проведення технічного дослідження. Спеціалісти дійшли висновку, що вилучені кошти не виконані підприємством, яке здійснює випуск таких банкнот для Федерального Резервного Банку США, а були виготовленні підпільно.
На слідстві затриманий в скоєному зізнався і все розповів правоохоронцям. На передодні до нього звернулися малознайомі люди з проханням допомогти в обміні іноземної валюти на гривні. За надану допомогу обіцяли віддячити непоганим заробітком. Від них молодик отримав 1900 доларів США та відразу взявся до справи. У надвечірній час в центрі міста чоловік швидко знайшов бажаючих придбати іноземну валюту по заниженому в порівнянні з банківськими установами курсу.
Відносно затриманого слідчим відділом Смілянського міськвідділу міліції порушено кримінальну справу.
24.11.2012 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter