СБУ: керівник черкаського автодорожного підприємства здійснив фіктивний ремонт дороги на понад 4 млн. грн.

СБУ: керівник черкаського автодорожного підприємства здійснив фіктивний ремонт дороги на понад 4 млн. грн. За інформацією УСБ України в Черкаській області, співробітники СБУ викрили факт розтрати державних коштів службовою особою одного із державних автодорожніх підприємств Черкащини на суму понад 4 млн. грн.
У грудні 2011 року між державним підприємством та будівельною компанією було укладено угоду щодо виконання ремонту автомобільної дороги державного значення «Миронівка-Канів-Софіївка», протяжністю 4,8 км.
Провівши роботи, вказані у договорі, директор приватної структури у змові зі службовою особою державного автодорожнього підприємства оформив фіктивні акти прийому виконаних робіт, де завищив їх вартість. На основі цих фінансово-господарських документів кошти державного бюджету в сумі понад 6 млн. грн. були незаконно перераховані на рахунок будівельної фірми.
У ході проведеної за ініціативи СБУ Державною фінансовою інспекцією перевірки було встановлено, що загальне перевищення вартості виконаних ремонтних робіт становить понад 4 млн. грн.
23.11.2012 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter