У Христинівському районі 17-річного юнака засудили до 8 років позбавлення волі за крадіжки та згвалтування

У Христинівському районі 17-річного юнака засудили до 8 років позбавлення волі за крадіжки та згвалтування Прокуратурою Черкаської області забезпечено участь в апеляційному перегляді вироку суду першої інстанції у кримінальному провадженні стосовно неповнолітнього зловмисника, який обвинувачується у вчиненні крадіжки, зґвалтуванні й незаконному позбавленні волі людини.

Установлено, що непрацюючий 17-річний житель Христинівського району в червні 2017 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, обмеживши свободу переміщення неповнолітньої потерпілої, вчинив зґвалтування. Крім того, неповнолітній упродовж березня - червня 2017 року скоїв 3 крадіжки майна з території домоволодінь громадян, завдавши потерпілим матеріальних збитків.

Вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 185, ч. 3 ст. 152, ч. 1 ст.146 КК України та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Зазначений вирок оскаржено захисником обвинуваченого.

Ухвалою апеляційного суду Черкаської області вирок суду першої інстанції залишено без змін.
03.07.2018 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter