За зберігання арсенала зброї жителя Звенигородки засудили до 3 років позбавлення волі

За зберігання арсенала зброї жителя Звенигородки засудили до 3 років позбавлення волі Звенигородською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Звенигородського району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Установлено, що зловмисник незаконно придбав бойові припаси для нарізної вогнепальної зброї в загальній кількості понад 4 500 штук, 30 пострілів до гранатометів, 5 корпусів гранат, а також інші бойові припаси й вибухові пристрої, які без передбаченого законом дозволу зберігав у гаражі на території власного будинковолодіння.
Неспростовні докази вини обвинуваченого у скоєному злочині доведено в суді прокурором Звенигородської місцевої прокуратури, завдяки принциповій позиції якого вироком Звенигородського районного суду чоловіка визнано винним за ч. 1 ст 263 КК України та засуджено до 3 років позбавлення волі.

На цей час вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет його законності.
07.05.2018 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter