Директор черкаського товариства вкрав у держави понад 800 тисяч гривень

Директор черкаського товариства вкрав у держави понад 800 тисяч гривеньПрацівниками податкової міліції у м. Черкасах виявлено факт розтрати державних коштів директором одного з товариств міста Черкаси.
В ході оперативних заходів співробітниками податкової міліції було встановлено та документально підтверджено те, що директор одного з товариств, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснив розтрату державних коштів.

Гроші були виділені на вивезення накопиченого вздовж автомагістралей сміття на території міста Черкаси. При цьому був укладений договір субпідрядних робіт з підприємствами, які насправді такі послуги не надавали. Вказані дії призвели до розтрати в 2009 – 2010 роках державних коштів в сумі більше 800 тис. грн.
За скоєння такого злочину відносно директора порушено кримінальну справу за фактом розкрадання чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах.
В даний час вживаються заходи, направлені на повне відшкодування збитків, завданих державі, повідомили в ДПІ у м. Черкасах.
29.10.2012 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter