Київський студент перевозив сало з "сюрпризом"-канабісом з Черкаської області

Київський студент перевозив сало з "сюрпризом"-канабісом з Черкаської областіПрацівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків лінійного управління охорони Київського метрополітену затримали наркокур’єра, який вельми креативно поставився до транспортування свого небезпечного багажу. Аби убезпечити доставку вантажу він додумався ховати наркотики у банках зі смальцем.
На станції метро «Видубичі» бнонівці затримали 21-річного студента одного з київських вишів, який віз у валізі дві 3-літрові банки, заповнені смальцем. Проте, справжній вміст тари виявився трохи іншим. Під шаром «національного стратегічного продукту» ховалися прозорі кульки, начинені сухою подрібненою речовиною характерного вигляду. Але й це ще не все. У кожній такій кульці знаходилися вже розфасовані пакетики вагою близько 50 грамів.

Як розповів затриманий, у кульках був канабіс. Заробляти у такий спосіб студент вирішив через те, що не вистачало грошей на красиве життя. Тож парубок й знайшов додатковий заробіток – кримінальний. Великі зусилля, на його думку, були непотрібні - зустріти передачу з Черкаської області, нібито від тітки, та доставити до клієнтів. А конкретних клієнтів вистачало серед студентів того ж вишу, де він навчався. Як вважають у певних прошарках українського суспільства – «трава – не наркотик».
Хлопець щиросердно вірив, що така «шпигунська» упаковка тітчиної передачі надійно убезпечить його від зустрічі з оперативниками.
У студента вилучили 24 кульки з подрібненою речовиною загальною вагою майже один кілограм. Згодом експертиза підтвердила, що вилучена речовина є канабісом. Вартість одного такого пакетику у наркоманському середовищі становить від 600 до 800 гривень.

Наразі стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ч.2 ст.307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Слідство встановлює «тітку» та коло осіб, причетних до цієї мережі збуту наркотичної речовини у столиці. Тривають подальші оперативно-розшукові заходи. Остаточно долю креативного наркокур’єра визначить суд, повідомили в МВС України.
24.10.2012 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter