Директор черкаського ПП недоплатив до бюджету 2,5 млн.грн. податків

Директор черкаського ПП недоплатив до бюджету 2,5 млн.грн. податківСпівробітники управління податкової міліції ДПС у Черкаській області виявили факт ухилення від сплати податків 57-ми річним директором приватного підприємства Черкащини, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування.
Під час перевірки податківцями встановлено, що з метою ухилення від сплати податків підприємець протягом 2010 року відображав в податковому та бухгалтерському обліках підприємства операції із придбання сировини для виготовлення харчових продуктів та послуг із будівництва від підприємств, які мають ознаки фіктивності.
Таким чином, «кмітливий підприємець» за вказаний період часу ухилився від сплати податків у великих розмірах, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету держави близько 2 мільйонів 500 тисяч гривень.
Слідчим управлінням ДПС Черкаської області відносно директора приватного підприємства порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).
Наразі ведеться слідство, повідомили в УПМ ДПС у Черкаській області.
16.10.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter