В Умані затримали злочинне «тріо», яке займалось збутом метадону

В Умані затримали злочинне «тріо», яке займалось збутом метадонуДо співробітників відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків надійшла оперативна інформація про те, що в місті Умань збувають наркотичний засіб метадон. Правоохоронці взялися за відпрацювання отриманої інформації, яка після перевірки отримала своє підтвердження.

В ході проведення слідчо-оперативних заходів у поле зору співробітників міліції потрапило троє місцевих жителів від 27 до 56 років, двоє з яких уже відбували покарання за гратами. Там чоловіки познайомилися, однак після звільнення з місць позбавлення волі їхні шляхи не розійшлися, а навпаки – вони вирішили налаштувати в місті Умань збут наркотиків. Згодом до них приєднався ще один спільник. Злочинне тріо продавало метадон місцевим «клієнтам» майже рік, доки їх не затримали працівники міліції.

За цей період правоохоронці ретельно документували дії зловмисників, фіксували кожну передачу наркозілля та проводили оперативні закупки. Після отримання необхідної доказової бази чоловіки були затримані. Один з них потрапив до рук працівників міліції «на гарячому» саме під час передачі товару одному із своїх «клієнтів». Двоє інших були затримані у власному домоволодінні, в якому правоохоронці виявили гроші, отримані від реалізації наркотику, та сам наркотичний засіб – метадон.

При перевірці отриманих фактів було встановлено, що наркотичне зілля на територію України потрапляло з-за кордону. Про канали поставки чоловіки дізналися, коли перебували за гратами. Там вони отримали необхідну інформацію і, коли вийшли на свободу, вирішили втілити свої плани у реальність. Продавали «товар» лише постійним та перевіреним «клієнтам», яких налічувалося близько десяти. Передача зілля відбувалася в спеціально визначеному місці, однак різними способами: безпосередньо під час оплати, а також, коли «клієнту» говорили місце, де лежатиме схований «товар». За свою злочинну діяльність чоловіки збули близько 25 грамів метадону, а отриманий прибуток складав близько 109600 гривень та 12700 доларів США.

Наразі відносно учасників злочинної групи порушено кримінальні справи за ч. 1 та ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України, покарання яких передбачає позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. Слідство триває, правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до незаконної передачі наркотику через кордон України та перевіряють усі факти злочинної діяльності, повідомили в Управлінні МВС України в Черкаській області.
15.10.2012 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter