Черкаські податківці вилучили в торговців фальсифікованим алкоголем товару на понад півмільйона гривень

Співробітниками податкової міліції Черкаської області викрито осіб, що займалися незаконним зберіганням, транспортуванням та продажем фальсифікованого алкоголю за допомогою мережі Internet та у магазинах і закладах громадського харчування області.

В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей, незаконне зберігання та збут підакцизних товарів), на підставі ухвал суду у приватному домоволодінні та автомобілі, що використовувались фігурантами для зберігання та продажу фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв – горілки та коньяку, проведені обшуки.

В результаті слідчо-оперативних заходів виявлено та вилучено з незаконного обігу 2330 літрів водно-спиртової суміші у пластиковій тарі. Загальна вартість вилученої підакцизної продукції попередньо оцінена у 520 тисяч гривень.

На разі слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області проводить досудове розслідування кримінального провадження.
07.12.2017 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter