Апеляційний суд засудив жителя Звенигородки, який на кладовищі через тунель проник у домовину й зняв золото з тіла померлого

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, за апеляційною скаргою прокурора апеляційним судом Черкаської області 01.11.2017 скасовано вирок Звенигородського районного суду від 17.01.2017, яким громадянина Д. виправдано через недоведеність, що кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 297 (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України, вчинено обвинуваченим.

Слідством встановлено, що гр. Д. 14.08.2016, перебуваючи на території центрального міського кладовища в м. Звенигородка, проникнув всередину могили через тунельну яму, вириту під пам’ятником померлого, що веде всередину його домовини, та таємно з останків тіла зняв і викрав золотий виріб вартістю понад 34 тисячі гривень.

За результатами апеляційного розгляду, участь в якому брали працівники прокуратури області, після проведення повторного дослідження доказів обвинувачення, зазначене вище реабілітуюче рішення скасовано та ухвалено обвинувальний вирок, яким зловмисника визнано винуватим у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 297 КК України, та засуджено до 3 років 1 місяця позбавлення волі.
06.11.2017 20:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter