Золотоніський суд звільнив від відповідальності викрадача авто, бо той через розлади психіки не усвідомлював власних дій

У провадженні Золотоніського міськрайонного суду перебувало кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

В ході судового розгляду встановлено, що 24 листопада 2016 року 22-річний житель м. Золотоноша, перебуваючи по вул. Садовий проїзд, м. Золотоноша, неподалік будинку № 13, де знаходиться приміщення відділення Ощадбанку, шляхом вільного доступу через залишені ключі в замку запалення, заволодів автомобілем марки ВАЗ 2107, та в подальшому з місця пригоди на вказаному автомобілі зник, спричинивши потерпілому матеріальної шкоди на вказану вище суму.

Суд визнав доведеним в суді факт вчинення чоловіком кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України.

Разом з тим в судовому засіданні встановлено, що злочинець під час вчинення злочину у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними, у зв’язки з чим за рішенням суду відносно нього застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним типом нагляду.
23.10.2017 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter