У Черкасах судитимуть трьох осіб за викрадення й катування людей

У Черкасах судитимуть трьох осіб за викрадення й катування людей Cкеровано до суду обвинувальний акт за фактом викрадення, незаконного позбавлення волі та катування двох осіб. Про це інформують у Черкаській місцевій прокуратурі.

Встановлено, що група осіб з трьох молодиків, з числа жителів Черкаського району, шляхом застосування фізичного примусу, обману та переконань, здійснили викрадення та незаконне позбавлення волі двох осіб, з яких одним є неповнолітня особа.

Після цього, грубо порушуючи гарантовані державою конституційні права і свободи людини, передбачені ч. 1 ст. 3, ч. 1 ст. 28 Конституції України та ст. 31 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (згідно з якою нікого не може бути піддано катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню), усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, обмежуючи при цьому свободу пересування потерпілих, будучи об’єднанні єдиним умислом, залякуючи останніх, піддали їх катуванню, яке виразилось в умисному заподіянні фізичного та морального страждання, шляхом вчинення насильницьких дій, з метою примусити потерпілих вчинити дії, що суперечать їх волі, у тому числі, отримати від них відомості чи визнання своєї вини у скоєнні крадіжки.

За результатами проведеного досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі та викрадення людини, вчинене групою осіб) та ч. 2 ст. 127 КК України (катування, тобто умисне заподіяння фізичних та моральних страждань шляхом вчинення насильницьких дій, з метою примусити потерпілого вчинити дії, що суперечать його волі, у тому числі, отримати від потерпілого відомості чи визнання, вчинене групою осіб, повторно) відповідно.

За вчинення вказаних злочинів зловмисникам загрожує покарання від п’яти до десяти років позбавлення волі.
23.10.2017 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter