Черкаський районний суд направив психічно хворого вбивцю жінки на примусове лікування

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури підтримано в Черкаському районному суді клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно особи, яка вчинила вбивство.

Так, у червні 2017 року житель с. Рацеве громадянин А., перебуваючи на території домоволодіння громадянки Б., завдав обухом сокири один удар ззаду по голові громадянці Б., після чого перетягнув її в будинок, де завдав ще два-три удари обухом сокири по голові в область обличчя, внаслідок чого остання померла.

В ході досудового розслідування проведено цілу низку процесуальних дій та прийнято ряд процесуальних рішень, які в підсумку дали можливість, завдяки злагодженим діям працівників прокуратури і поліції встановити винну особу.

Разом з тим, відповідно до акту судово – психіатричної експертизи, на період часу, до якого відноситься скоєння інкримінованих дій та на теперішній час, громадянин Б. виявляв і виявляє ознаки хронічного психічного захворювання, а тому це позбавляє на теперішній час його здатності усвідомлювати свої дії і керувати ними, унеможливлює його подальшу участь у слідчих діях і судовому засіданні.

У зв’язку з наявністю у громадянина А. клінічних ознак активного типу суспільної небезпеки, відносно нього застосовано примусову госпіталізацію до психіатричної лікарні із суворим типом нагляду.
22.09.2017 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter